KONST / Litografier / Färglitografier 7538416
nr 753 8416
Färglitografier
Alf Olsson, Adam & Eva, signerade, -76, 246/350, bladets mått: 45x54, oramade
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 april 2012
kl 17:43:06
10/4 19:32:36
16/4 17:29:39
150 kr